PL EN

O nas

Jako jedna z najstarszych agencji we Wrocławiu łączymy bogate doświadczenie w dziedzinie Public Relations i reklamie z innowacyjnymi działaniami interaktywnymi i eventowymi.

Tworzymy oryginalne, wyłamujące się ze schematów działania i kreacje, które nie pozostaną niezauważone. 

Kreatywność opieramy na dogłębnej analizie sytuacji i potrzeb każdego Klienta, w oparciu o którą opracowujemy strategię działania. Dzięki temu kampania jest zarazem atrakcyjna, jak również skuteczna i realizuje stawiane przed nią założenia.

Realizujemy cele biznesowe skutecznie doradzając i tworząc strategie promocji.

Bazujemy na ugruntowanych relacjach z liderami opinii, autorytetami, dziennikarzami.

Budujemy wizerunek realizując skuteczne kampanie medialne.

Łagodzimy kryzysy korzystając z autorskich narzędzi i procedur.

Wspieramy sprzedaż kompleksowymi działaniami promocyjnymi.

Wartości

 
 

Zespół

Zintegrowaną interakcję zapewniają wykwalifikowani eksperci nowych i tradycyjnych mediów z wieloletnim stażem pracy w Public Relations, marketingu oraz reklamie

Adriana
Kondratowicz

Managing Director

Doradca PR z wieloletnim doświadczeniem. Jako wspólnik z sukcesem rozwijała i zarządzała agencją Profit Communications, co obecnie kontynuuje w PR Expert.

Ma solidne doświadczenie w mediach i biznesie. Związana m.in. z Gazetą Wyborczą, Radiem Wrocław i TVP 3 Wrocław. Założycielka i szefowa dwutygodnika Biznes Wrocławski. Laureatka nagrody Ostre Pióro przyznawanej przez Business Centre Club.

Absolwentka prawa, podyplomowych studiów z zakresu PR i zarządzania oraz London School of Public Relations.

Specjalizuje się w doradztwie strategicznym i zarządzaniu kryzysowym. Ma praktyczne doświadczenia z realizacji kilkudziesięciu projektów PR dla klientów z wielu branż.

Inspirują ją podróże, motywują wyzwania. 

akondratowicz@prexpert.com.pl

Aleksandra
Palus
Marek Dąbrowski

Aleksandra
Palus

Senior PR Manager

PR-owiec z wyboru. W agencji od 2009 roku. Odpowiada za kompleksową realizację projektów. Transport, turystyka, IT, retail, e-commerce, zdrowie i uroda, kultura - współpracowała z klientami wielu branż, ale ciągle ma wiele do odkrycia. Specjalizuje się w kontaktach z mediami i tę część pracy ceni najbardziej. 

Pracowała jako dziennikarz telewizyjny i radiowy. Autorka programu szkoleń z zakresu wystąpień publicznych i kontaktów z mediami. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Cierpi na kilka niegroźnych obsesji - namiętnie odwiedza zagraniczne galerie sztuki współczesnej, ma słabość do ceramiki bolesławieckiej, kolekcjonuje albumy mistrzów fotografii.  

M: +48 509 065 355

apalus@prexpert.com.pl

Marek Dąbrowski

Senior PR Manager

Dla niego każdy produkt to wstęp do wciągającej historii. Przepis na sukces? Robić lepiej to, co można zrobić dobrze.

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz Zarządzania i Marketingu. Z PR Expert związany od 2013 roku. Odpowiada za tworzenie wielokanałowych strategii komunikacji podpartych dokładną analizą działań.  W swojej pracy najbardziej lubi nowe sytuacje, wyzwania i pozytywne relacje.

Z zapałem obserwuje świat marketingu i PR. Prywatnie wielbiciel ciężkich, gitarowych brzmień i historii. Miewał epizody jako grafik, malarz, gwiazda rocka i tekściarz. 

M: + 48 515 166 606

mdabrowski@prexpert.com.pl

Jakub
Głogowski
Marcin Wojciechowski

Jakub
Głogowski

Senior Social Media Manager

Lajki, share'y, zasięgi, kampanie – wszystko ma rozpracowane. Od grafiki, przez copywriting, po kompleksowe działania reklamowe.

Nie mówi o sobie ninja, bo woli wyznaczać własne kategorie. Pasjonat sportu przez wiele lat związany z futbolem amerykańskim. Pasja nauczyła go zasad stosowanych w pracy. Liczy się zwycięstwo, a każdy sukces jest wstępem do pracy nad większym sukcesem. W 2015 roku został wybrany jednym z 30 najbardziej kreatywnych wrocławian.

W wolnym czasie prowadzi wywiady, odwiedza koncerty i imprezy sportowe, regularnie trenuje i … rozciąga dobę do maksimum.

M: +48 604 634 722

jglogowski@prexpert.com.pl

Marcin Wojciechowski

PR Specialist

Dobra dusza PR Expert. Zaraża uśmiechem i z entuzjazmem koordynuje pracę biura - wspiera realizację wszystkich projektów. Jego oczkiem w głowie są monitoringi mediów i raportowanie efektów działań medialnych, a  nową pasją – social media.

Absolwent Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Wcześniej pracował m.in. Teatrze Wielkim w Poznaniu i Operze Dolnośląskiej we Wrocławiu, gdzie odpowiadał za reklamę i promocję przedstawień teatralnych. Był także managerem w centrum rozrywki.

Prywatnie często spotkać go można w kinie lub na innych wydarzeniach kulturalnych. Ogląda Polańskiego, słucha Alicii Keys, kibicuje Radwańskiej. 

M: +48 500 111 072

mwojciechowski@prexpert.com.pl

Konrad Kułacz
Dawid Bartkowski

Konrad Kułacz

Senior Graphic Designer

Od przeszło 10 lat zajmuje się kompleksowym projektowaniem graficznym i design. W swojej pracy łączy tworzenie identyfikacji wizualnej, pracę koncepcyjną, projektowanie stron internetowych, grafikę użytkową i animację. Jego pracę cechuje stałe realizowanie aktualnych trendów i wykorzystywanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Dba o to, by produkt był nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też funkcjonalny i silnie sprzedażowy.

M: +48 533 343 352

kkulacz@prexpert.com.pl

Dawid Bartkowski

PR Manager

Politolog z wykształcenia, PR-owiec z zamiłowania. Bloger, dziennikarz muzyczny, audiofil, kolekcjoner płyt. Wielki fan piłki nożnej.

Pisze, komunikuje, nawiązuje i utrzymuje dobre relacje. Odnajduje się w najnowszych technologiach, kulturze i branży deweloperskiej. Współpracował z klientami technologicznymi, kulturalnymi i motoryzacyjnymi. Nie boi się wyzwań, z uwagą śledzi PR-owe i marketingowe trendy, które wdraża do swojej codziennej pracy.

Swój czas wykorzystuje jak najbardziej efektywnie, jednak chciałby dostać kilka godzin ekstra. Dzięki temu z pewnością poznałby kolejne hip-hopowe albumy i zwiedził trudno dostępne miejsca.

M: +48 512 036 303

 

dbartkowski@prexpert.com.pl

Dołącz do nas

Jesteś doświadczonym expertem, a może dopiero rozpoczynasz przygodę z PR i zintegrowaną komunikacją?

Napisz na kariera@prexpert.com.pl

Aktualnie poszukujemy PR Managera, Copywritera i Stażysty.

Może czekamy właśnie na Ciebie!

Referencje

Dariusz 

Kuś 

Port Lotniczy Wrocław

Prezes Zarządu

Agencja to nasz wieloletni partner. Jej zespół jest zaangażowany, profesjonalny i elastyczny, dlatego z sukcesem realizujemy wspólnie wiele projektów PR dla wrocławskiego lotniska.
Z całym przekonaniem polecam PR Expert jako solidnego partnera w komunikacji.

Kamila 

Yamasaki 

Black Point S.A.

Prezes Zarządu

Agencja realizuje swoje usługi na najwyższym poziomie, skutecznie i z zaangażowaniem. Ich efektem jest m.in. duża liczba publikacji kreujących wizerunek w mediach. To  kompetentny, zaufany i wiarygodny partner firmy Black Point.

Mirosław 

Cechowski 

Galeria Agora Bytom

Dyrektor

PR Expert to firma godna zaufania, dla której priorytetem jest realizacja celów założonych przez klienta. Agencja wykazała się dużą kreatywnością i krótkim czasem realizacji. Profesjonalna obsługa i terminowa realizacja to niewątpliwie duży atut współpracy z PR Expert.

Grzegorz 

Smak 

Stem Cells Spin S.A

Dyrektor Generalny

Członkowie zespołu PR Expert wykazali się kreatywnością, wiedzą i doświadczeniem, w istotny sposób przyczyniając się do sukcesu Revitacell. Umiejętnie definiując i skutecznie wykorzystując atuty marki, agencja skutecznie wsparła zamierzenia wizerunkowe i sprzedażowe.

Agnieszka 

Bliżanowska 

WellDerm

Ekspert med. estetycznej

Kompetencje i skuteczność w działaniu pozwalają rekomendować agencję jako profesjonalnego partnera biznesowego.
Na szczególny szacunek zasługuje merytoryczne przygotowanie zespołu oraz zdobyta przez lata współpracy wiedza.

Zdzisław 

Wiśniewski 

AKME

Właściciel

Cenimy sobie wysoki poziom firmy oraz skuteczność świadczonych usług.
Z satysfakcją udzielamy agencji rekomendacji jako profesjonalnemu i solidnemu partnerowi.

Piotr 

Rymaszewski 

NFI Octava S.A.

Prezes

Prace wykonywane terminowo i profesjonalne doradztwo utwierdziło nas w przekonaniu, że podjęliśmy prawidłową decyzję o wyborze partnera do współpracy.
Polecamy agencję jako niezawodnego, doświadczonego i rzetelnego partnera.